Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Hjem (UTGåTT)

GULLMANN: Hans J. Sjåmo og Skillevollen

Irah og Hans vant

Da ble vinterens siste finaleseier irsk. Hans J. Sjåmo og hans Skillevollens AF Irah vant Saltfjellprøven.
Dressurkurs 2011[1]_502x377

Noen få plasser

Formann Ole G. Pinderup melder at det fortsatt er noen få ledige plasser igjen, og ber om at annonsen om avdeling 2 sine to dressurkurs legges ut en gang til. Meld på nå.
US Caramello2_500x750

"US" Caramello ny godkjent avlshannhund

NO50262/11 "US" Caramello til Lasse Rendal og Lone Mørch, oppfyller alle klubbens krav og er herved godkjent som ny avlshannhund, og er godkjent for inntill 5 parringer.
Pål Helge og Bella_500x500

ÅRETS NYKOMMER?

Her er en sterk kandidat til prisen "Årets nykommer"! Les om Pål Helge Paulsen og Bella og deres første jaktprøve på Geilo.
Skåbufjellas Lille My Øyvind med 1

IS på Cacit-toppen

Før vinterens siste prøve er det delt ut 20 Cacit’er i vinter. Irsksettere har tatt 8 av dem. I tillegg har de røde sanket 18 CK’er. (Bildet viser Skåbufjellas Lille My og Øyvind Karlsen som har den ferskeste Cacit'en)